Smart Appart

Smart Appart Keulen appartement is gelegen in de Unterstrass wijk op 5 minuten loopafstand van het Jan Wellem Denkmal. Deze accommodatie bij particulieren is gelegen binnen 4 km van Keulen Centraal treinstation en een paar momenten van Elisabeth-Breuer-Strasse busstation.

Als gasten verblijven in Smart Appart appartement, hebben ze toegang tot een patio en een zitruimte voorzien van airconditioning. Voor uw comfort zijn een apart toilet en een douche beschikbaar bij het appartement. Bovendien vindt u handdoeken in de badkamer.

Verrijk uw verblijf met het gemak van een koffie/theezetapparaat, een koelkast en keukengerei in de accommodatie.

Dit appartement ligt op 10 minuten met de auto van de Hohenzollernbrug en op 15 minuten met de auto van het Kölner Dom. Het Schokoladenmuseum Köln ligt binnen 4 km van deze accommodatie.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Smart Appart Keulen
Sinuessa
Mobiele prijsaanbieding

Sinuessa

9.5
Voortreffelijk 134 beoordelingen
11 m van de accommodatie
USD 271 USD 244
per nacht
Gruenes Idyll Im Herzen Koelns
Mobiele prijsaanbieding

Gruenes Idyll Im Herzen Koelns

124 m van de accommodatie
USD 65 USD 59
per nacht
Cologne Homestay
Mobiele prijsaanbieding

Cologne Homestay

9.5
Voortreffelijk 78 beoordelingen
540 m van de accommodatie
USD 122 USD 110
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Keulen-Bonn
    14 km

    Treinstations

    Köln Messe/Deutz Station
    3,5 km

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Keukengerei

    In de kamers

    • Mini bar
    • Zithoek
    • Patio
    • Koffie- en theefaciliteiten
    • Eettafel

    In de badkamer

    • Wasmachine
    • Gratis toiletartikelen

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Ontwerp

    • Vloerbedekking

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 14:00 tot 23:30
    Uitchecken: van 08:00 tot 12:00
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Smart Appart appartement te vinden?
      Smart Appart appartement is in de Unterstrass wijk gesitueerd, op 10 minuten rijden vanaf de Hohenzollernbrug.
    • Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van Smart Appart appartement?
      Populaire plekken in de buurt van Smart Appart appartement zijn onder andere het Schokoladenmuseum Köln, de Hohenzollernbrug, het Kölner Dom.
    • Hoeveel kost het om bij Smart Appart appartement te verblijven?
      De huurprijs van Smart Appart appartement is €86.
    • Welke eetgelegenheden kan ik vinden in de buurt van het appartement?
      Restaurants in de buurt van het appartement zijn onder andere Evim Restaurant en Zucchini restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Keulen-Bonn
    14 km

    Treinstations

    Köln Messe/Deutz Station
    3,5 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Smart Appart Keulen

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten